Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přání předsedy OFS Písek

23. 12. 2021

santa-fotbal.jpg

Vážení spolupracovníci, funkcionáři oddílů, hráči, členové VV a kamarádi
začíná adventní čas, čas pro zasloužený odpočinek, společné chvilky s rodinou a přáteli, které díky našemu fotbalu po celý rok trochu šidíme. Nebyl to pro fotbal zrovna lehký rok. Na začátku roku nás čekalo hned několik odložených VH OFS Písek, díky Covid-19 pak konané s přísnými pravidly. Byl zvolen nový VV , který navázal na práci svých předchůdců. Všichni jsme čekali s obavou na vývoj pandemie, aby jsme se zase všichni mohli vrátit tam, kde je nám nejlépe... na fotbalové trávníky. Zahrát si, opět prožít emoce, zábavu i boj o body. Vidět se s přáteli a třeba i prožít pozápasové radovánky. Povedlo se, Covid nám umožnil dokonce dohrát podzimní část mistrovských soutěží ve zdraví.

 

Proto mi  dovolte v tento krásný čas, abych Vám všem popřál hodně pohody u vánočního stromečku, zaslouženého odpočinku v kruhu nejbližších a klidu.Do toho Nového roku 2022 vstupte rázně s plným elánem a odhodláním vytvářet dobré podmínky pro klubový i náš okresní fotbal. 
 
Hodně si vážím vaší nelehké práce a respektuji každého z Vás. Nemáme pro náš sport v současné situaci lehkou práci, o to více se skláním za Vaší skvělou práci v roce 2021, kterou děláte zadarmo a ve svém volném čase. Vím, že někdy docházejí síly, ale jak znám své funkcionáře všech oddílů na našem OFS , vždy najdou sílu a svým fotbalovým kamarádům a kolektivům připraví ty nejlepší možné podmínky.

 

Proto odpočiňte , naberte nové síly a oslavte Nový rok. Do roku 2022 přeji hodně zdaru , síly , zdraví a hodně společně strávených chvil na fotbalových hřištích Okresního fotbalového svazu PÍSEK – za vše moc děkuji.

mic-s-cepici.jpg

S úctou a uznáním
Michal ŘEZÁČ
předseda OFS Písek
 
 

 

Portrét


Kontakt

OFS Písek

Tylova ulice 395
- Sportovní hala
397 01 Písek

telefon:
604 856 457

e-mail: ofspisek@seznam.cz

číslo účtu OFS Písek:
107-242460237/0100

Partneři


Novinky


Statistiky

Online: 1
Celkem: 562855
Měsíc: 1901
Den: 57